Зусиллями фірми скасовано незаконну ухвалу суду про заборону здійснювати викуп емісійних цінних паперів (акцій) акціонерного товариства відповідно до ст. 68 – 69 Закону України «Про акціонерні товариства»

Відповідальний партнер: Діана Василевич

Команда: Анастасія Пекар, Олександр Таран

Адвокатами компанії «Онопенко та Партнери» успішно захищено інтереси Клієнта та скасовано ухвалу про заборону компанії-емітенту здійснювати викуп емісійних цінних паперів (акцій) відповідно до ст. 68 – 69 Закону України «Про акціонерні товариства».

Адвокати довели у суді, що такий вид забезпечення позову, як заборона здійснювати викуп цінних паперів, – не співвідноситься з предметом позовних вимог, якими є визнання недійсними рішень виконавчих органів компанії-емітента, а також може призвести до порушення прав Клієнта як акціонера компанії-емітента, що є недопустимим з огляду на вимоги, встановлені частиною 10 ст. 137 Господарського процесуального кодексу України.

Підсумком такого оскарження стало скасування заборони на здійснення викупу акцій товариством та відновлення прав та інтересів Клієнта.

повернутися до списку
46 запросов за 0,293 секунд.