Про фірму

«Онопенко та Партнери» – українська юридична фірма, що надає широкий спектр юридичних послуг, з ключовою спеціалізацією у сфері вирішення спорів та кримінально-правового захисту.

Одразу після заснування в 2011 році фірма здобула репутацію надійного юридичного партнера для українських та іноземних Клієнтів.

Значний професійний досвід, бездоганна репутація учасників команди та знання специфіки українського ринку забезпечують ефективне вирішення задач наших Клієнтів.

Фірма має свій унікальний підхід до ведення справ, який полягає в поглибленому зосередженні на проекті, дотриманні високих професійних стандартів та відкритості у відносинах із Клієнтом, що забезпечується безпосередньою участю партнера у кожній справі.

Відгуки наших Клієнтів

«Онопенко та Партнери» – це команда професіоналів, досвід яких дозволяє комплексно та ефективно супроводжувати судові спори в умовах нестабільної ситуації на ринку України. ПрАТ «ОБОЛОНЬ» задоволене зацікавленістю фірми у розвитку національного виробництва»

Олександр В'ячеславович Слободян, Президент ПрАТ «ОБОЛОНЬ»

«Онопенко та Партнери» – надійний юридичний партнер. Юристи фірми знаходять оптимальні шляхи вирішення завдань»

Олександр Тіхоміров, Голова правління Банку "УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ"

«Онопенко та Партнери» – юридична фірма, яка забезпечує вирішення найскладніших спорів в Україні, швидко і якісно реагуючи на запити клієнта»

Богдан Прокоса, керівник юридичного департаменту UKRLANDFARMING PLC

«Ми задоволені співпрацею з юридичною фірмою «Онопенко та Партнери». Для нас, як компанії з великою кількістю іноземних працівників, дуже важливо мати своєчасну та якісну юридичну підтримку, що будується на відкритих та довірливих взаємовідносинах»

Олена Маратівна Товкун, директор The British International School in Ukraine

«Юридична фірма «Онопенко та Партнери» блискуче відстояла інтереси нашої компанії в ряді податкових спорів, чим допомогла підтвердити бездоганну ділову репутацію Бренду та прозорість ведення бізнесу в Україні»

Максим Ілліч Томан, Генеральний директор ДП «Оллтек-Україна»

«ONOPENKO & PARTNERS – ефективна юридична фірма, яка допомогла нашій компанії відстояти інтереси в ряді судових спорів з недобросовісними контрагентами, а також забезпечила бездоганний захист від тиску з боку державних органів в ряді випадків. Рекомендуємо цю фірму до співпраці»

Олексій Руденко, директор ТОВ «ТЕХНОЛОГІЧНА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ»

«Серед багатьох українських юридичних компаній свій вибір ми зупинили на юридичній фірмі "Онопенко та Партнери". Їхня професійна команда забезпечує ефективний правовий захист асоціації від необґрунтованого втручання правоохоронних та контролюючих органів у підприємницьку діяльність і тиску на бізнес»

Сергій Кульматицький, Генеральний директор Зовнішньоекономічної асоціації «НОВОСВІТ»

42 запросов за 0,588 секунд.