Зусиллями адвокатів «Онопенко та Партнери» вирішено виключну правову проблему в Великій Палаті Верховного Суду

Відповідальний партнер: Діана Василевич

Команда: Євгеній Римар, Анастасія Пекар

Юридична фірма «Онопенко та Партнери» здійснює юридичний супровід та працює над стратегією захисту Корпорації «Оболонь» у близько 10 судових справах щодо стягнення заборгованості за кредитними портфелями ПАТ «Укрінбанк».

З метою підтвердження правової позиції, сформованої Об’єднаною палатою Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду у справі №910/8117/17, Фірмою були проведені перемовини з одним з боржників ПАТ «Укрінбанк», в результаті яких Команда ЮФ «Онопенко та Партнери» отримала можливість прийняти участь в розгляді справи у Великій палаті Верховного Суду.

У даній судовій справі судом вирішено виключну правову проблему щодо переходу до ПАТ «УКРІНКОМ» прав та обов’язків банківської установи ПАТ «Укрінбанк».

Велика Палата Верховного Суду підтримала висновки Об’єднаної палати та встановила відсутність переходу до небанківської установи ПАТ «УКРІНКОМ» прав та обов’язків банківської установи.

Зазначене судове рішення дало можливість уникнути необґрунтованого стягнення на користь неналежного кредитора не лише Корпорації «Оболонь», а й іншим боржникам ПАТ «Укрінбанк».

Разом з цим, вказане рішення відновило можливість Держави, в особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, на компенсацію частини здійснених виплат вкладникам неплатоспроможного банку за рахунок стягнення заборгованості з боржників (орієнтовна сума стягнення складає 1,8 млрд гривень).

повернутися до списку
46 запросов за 0,292 секунд.