Захист інтересів одного із подружжя в спорі про незаконність вибуття об’єкта нерухомості з спільної сумісної власності

Відповідальний партнер: Діана Василевич

Команда: Анастасія Пекар, Олександр Таран

Успішно захищено інтереси одного з колишнього подружжя, який через незаконні дії з боку іншого, був позбавлений частки в спільному майні, набутому подружжям за час шлюбу та за спільні кошти.

Спірним майном в даній справі були майнові права на нерухоме майно, які один з подружжя подарував на користь члена своєї сім’ї, котрий в подальшому зареєстрував за собою право власності на таке нерухоме майно.

В даній ситуації юристами фірми захищено порушені права Клієнта шляхом пред’явлення позову про визнання недійсним договору, згідно якого з власності подружжя вибули майнові права на квартиру, визнання незаконним та скасування свідоцтва про право власності на нерухоме майно і визнання за кожним із подружжя права власності на ½ частину цього майна.

Позитивні рішення судів апеляційної та касаційної інстанції, в тому числі щодо правильності застосування норм матеріального права, залишені без змін Верховним Судом за результатами розгляду заяви про перегляд судових рішень (провадження в справі відкрито Верховним Судом України згідно положень ЦПК України в редакції до 15.12.2017).

повернутися до списку
47 запросов за 0,289 секунд.