ТОВ «УКРМАСЛОТРЕЙД» – представництво інтересів у податковому спорі

Відповідальний партнер: Діана Василевич

Команда: Анастасія Пекар, Олександр Таран

Завдяки роботі команди юристів Окружним адміністративним судом м. Києва було прийнято рішення про задоволення позовних вимог ТОВ «УКРМАСЛОТРЕЙД» (одного з найбільших постачальників соняшникової олії на території України та за її межами) до ГУ ДФС у м. Києві про визнання протиправним та скасування трьох податкових повідомлень-рішень, якими Клієнту було збільшено податкові зобов’язання з податку на прибуток підприємств,  податку на додану вартість та нараховано штрафні санкції на загальну суму 6,5 млн гривень.

Зокрема, юристами було надано беззаперечні доводи та докази з приводу реальності господарських операцій Клієнта з 15 контрагентами, правомірності нарахування амортизації у зв’язку з використанням основних засобів у своїй господарській діяльності та віднесення сум амортизації до складу витрат.

Також суд прийняв позицію адвоката з приводу того, що ухвалення судом вироку про притягнення керівника контрагента до кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 2051 КК України, не свідчить про нереальність господарської операції, учасником якої був такий контрагент, оскільки матеріали справи містять всі первинні документи, які є необхідними для певного виду господарської операції.

повернутися до списку
47 запросов за 0,282 секунд.