Суд компенсував Клієнту АО «Онопенко та Партнери» близько 0,5 мільйонів гривень витрат на професійну правничу допомогу

Відповідальний партнер: Діана Василевич

Команда: Анастасія Пекар, Олександр Таран, Вероніка Коваль

Компанія «Онопенко та Партнери» не лише успішно відстоює інтереси Клієнтів в судах, а й піклується про відшкодування на користь Довірителів понесених ними витрат на професійну правничу допомогу.

Можливість стягнення витрат на професійну правничу допомогу є одним з принципів доступу до правосуддя, а також певним бар’єром від необґрунтованих та безпідставних позовів.

Для прикладу, одному з Клієнтів зусиллями наших адвокатів було повернуто чи малі гроші, які були витрачені останнім на професійну правничу допомогу. Так, рішенням Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду було стягнуто на користь Клієнта АО «Онопенко та Партнери» близько 0,5 мільйона гривень.

А в іншій судовій справі Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду підтримав позицію адвокатів «Онопенко та Партнери» та сформував правову позицію, вказавши, що участь адвоката у судовому засіданні являє собою не лише формальну присутність, а й підготовку адвоката до цього засідання, витрачений час на дорогу до судового засідання та у зворотному напрямку, його очікування, а також безпосередню участь у судовому засіданні. Такі стадії, як прибуття до суду чи іншої установи та очікування є складовими правничої допомоги, які в комплексі з іншими видами правничої допомоги сприяють забезпеченню захисту прав та інтересів Клієнта. А тому час, який адвокат витрачає на дорогу для участі у судовому засіданні, є складовою правничої допомоги і підлягає компенсації нарівні з іншими витратами.

повернутися до списку
46 запросов за 0,290 секунд.