Адвокати «Онопенко та Партнери» відстояли інтереси публічного діяча у справі про захист гідності, честі та ділової репутації, та спростування недостовірної інформації

Відповідальний партнер: Діана Василевич

Команда: Вероніка Коваль

Адвокати успішно захистили інтереси Клієнта у спорі з журналістами програми антикорупційних розслідувань про захист честі, гідності та ділової репутації.

Адвокатам вдалось переконати суд в тому, що спірна інформація не є критикою дій, в ній відсутні суб’єктивна думка, переконання, оцінка дій, погляди, припущення, а, натомість, є висловлюваннями у формі фактичного твердження.

На основі підготовленої адвокатами «Онопенко та Партнери» правової позиції, якісно сформованої доказової бази, після двох років судової тяганини судом прийнято рішення, яким визнано недостовірною поширену журналістами інформацію та зобов’язано останніх її спростувати. Так, згідно із судовим рішенням, суд зобов’язав відповідачів протягом 5 (п`яти) календарних днів з дня набрання рішенням суду по даній справі законної сили видалити з веб-сайту спірний відео сюжет.

повернутися до списку
46 запросов за 0,283 секунд.